Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 
Moderated By: acko, Пеницилин
Users browsing this forum: 1 Guest(s)

Forums in 'Историjа'
  Forum Threads Posts Last Post
Историjа
Дискусии околу македонската и светската историја.
Moderated By: acko, Пеницилин, Gnoj
371 22,352 АЛБАНСКИОТ ГЕНОЦИД ВРЗ МА...
05-11-2018, 02:23 PM
by ЈорданПетровски
ПОЛИЦИСКО ПОЛИТИЧКО ПОДЗЕМЈЕ
улогата и учеството на СДБ во политичкиот живот на Македонија
Moderated By: acko, Пеницилин
82 227 АНЃУШЕВ , КРИМИНАЛЕЦ ИЛИ ...
12-11-2018, 10:26 PM
by ЈорданПетровски
Религиjа
Православие, други религии
Moderated By: acko, Пеницилин
64 261 ВО ЈОРДАНИЕ
20-05-2016, 11:00 PM
by МрачниотКоњаник