Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 13 Vote(s) - 3.15 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
МАСТИКА, МАСТИКА by NIPPON
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,686
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

26-02-2011, 09:04 PM
Reply
TATAP Offline
турко-монгол
*****

Posts: 1,533
Joined: Aug 2010
Reputation: 35
#2
Jeee
Когато говориш на Бог, това е молитва. Когато Господ ти говори - това е шизофрения.
26-02-2011, 10:49 PM
Website Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#3

Ееее татар Македонија не е газена од советска чизма wink...
Откај ги најде Јордане овие јапонските Македонци, да ги пазарам на свадба да ми свират коа ќе се женам Icon_razz
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
28-02-2011, 07:32 AM
Reply
cp855
Unregistered

 
#4

(28-02-2011, 07:32 AM)МрачниотКоњаник Wrote: Ееее татар Македонија не е газена од советска чизма wink...
Откај ги најде Јордане овие јапонските Македонци, да ги пазарам на свадба да ми свират коа ќе се женам Icon_razz

Здравейте !
советска чизма вече данци модерно ;)

и айде на мастика мастика

Наздраве ! :D
03-04-2011, 10:11 AM
Reply