Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
МАНИПУЛАТОРИ И ПЛУКАЧИ
Author Message
KRAZISTA
Unregistered

 
#5

ДАли гледате овие отСРботелотСИТЕЛ...што прават...сега добијадозволада пуштаат и турски сериии...Латасот...еГлавен идеолошки МАНТРА..на ДПМНЕ:...сегае се отворено..авие овдетрошете времезанекое си оМД....сегасо Груицасе виде декаСрбите командуваат..А татарите...от Болварија..ја изгубијаи оваа територија и битка...Толку....Стравеи да се помисли што србулјаците командуваат...отКОмунална хигиена падо Хорхе преетседникот....УЖАССС
28-10-2011, 03:16 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: МАНИПУЛАТОРИ И ПЛУКАЧИ - by KRAZISTA - 28-10-2011, 03:16 PM