Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
МАНИПУЛАТОРИ И ПЛУКАЧИ
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 16,722
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#4

(24-02-2011, 01:48 PM)Nikola Wrote: Ти напишаа ли што добро е направено?He. Немаат што да напишат.
26-02-2011, 01:24 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: МАНИПУЛАТОРИ И ПЛУКАЧИ - by KRAZISTA - 28-10-2011, 03:16 PM
RE: МАНИПУЛАТОРИ И ПЛУКАЧИ - by ЈорданПетровски - 26-02-2011, 01:24 AM