Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 2 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
МАНИПУЛАТОРИ И ПЛУКАЧИ
Author Message
Nikola Offline
Senior Member
****

Posts: 512
Joined: Dec 2010
Reputation: 12
#3

Ти напишаа ли што добро е направено?
24-02-2011, 01:48 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: МАНИПУЛАТОРИ И ПЛУКАЧИ - by KRAZISTA - 28-10-2011, 03:16 PM
RE: МАНИПУЛАТОРИ И ПЛУКАЧИ - by Nikola - 24-02-2011, 01:48 PM