Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 3.17 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
'Bolen Mileci' met sopraan Ruzanna Nahapetjan
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,630
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1
20-02-2011, 05:08 AM
Reply
perfectford Away
Administrator
*******

Posts: 69
Joined: Dec 2009
Reputation: 0
#2

Muzikata gi sboruwa site narodi! Sm_wink
24-02-2011, 06:46 PM
Website Reply
TATAP Offline
турко-монгол
*****

Posts: 1,533
Joined: Aug 2010
Reputation: 35
#3

Да!Ама Пат ми се расръди дека не знаех,че "Ако умрам ил загинам..." е авторска песна Icon_wink
Когато говориш на Бог, това е молитва. Когато Господ ти говори - това е шизофрения.
24-02-2011, 08:23 PM
Website Reply