Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 7 Vote(s) - 3.71 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонците од Албанија во Турција дискредитирани од официјален преставник од Македон
Author Message
Vasil Sterjovski
Unregistered

 
#1

Македонците од Албанија во Турција дискредитирани од официјален преставник од Македонија11-01-2011, 07:14 PM
Reply
афион Offline
Posting Freak
*****

Posts: 2,509
Joined: Mar 2010
Reputation: 3
#2

ОСТАВКА!!!!!
ВАКА ВИКАШЕ НАРОДОТ НО НЕМА КОЈ ДА ГО СЛУШНЕ НАРОДОТ.
А ДОТОГАШ ВАКВИ ИЗРОДИ ЌЕ ГО ШЕТАА БЕЛИОТ СВЕТ СО ЦРНИТЕ ПАРИ НА МАКЕДОНСКИОТ НАРОД.
МИЗЕРИЈА!!!
Низ срцето на Македонија тече Вардар,а не Дунав...Нашиот бисер е Охрид, а не Јадран...Нашето наследство се патриотските песни, а не ТВ Пинк...Јас навивам за ПЕЛИСТЕР, а не за Ѕвезда...Слобода ми донесе мојот дедо,а не КПЈ...Македонија ја создаде Господ,а не Тито...МАКЕДОНИЈА е вечна, а Југославија е мртва!!

Makedonija


http://macedoniahistorydocuments.blogspo...-post.html
11-01-2011, 07:19 PM
Reply
TATAP Offline
турко-монгол
*****

Posts: 1,533
Joined: Aug 2010
Reputation: 35
#3

Епа она си е албанка,нели!Дадохте им толко права,че ви се качиха на главите... Nenene
Когато говориш на Бог, това е молитва. Когато Господ ти говори - това е шизофрения.
11-01-2011, 10:05 PM
Website Reply
Gnoj Offline
кабадаја
*****

Posts: 1,169
Joined: Feb 2010
Reputation: 33
#4

Значи имаме македонски државјанин VS. албански државјани. На чија страна сте, а? Дали Албанија ќе упати протест кон Македонија за ваков недоличен однос на македонски дипломат кон албански државјани? Хехехе Devil3
Let me hear you make decisions without your television.
11-01-2011, 10:21 PM
Reply