Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 9 Vote(s) - 3.89 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Македонците од Врбник го слават Божик во градот Билишта Белиште
Author Message
Vasil Sterjovski
Unregistered

 
#1

Македонците од Врбник го слават Божик во градот Билишта Белиште

10-01-2011, 12:23 AM
Reply