Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Формирање наша тајна служба
Author Message
Nikola Offline
Senior Member
****

Posts: 512
Joined: Dec 2010
Reputation: 12
#1

Кога веќе толку сите пишувате за српски, бугарски, грчки тајни служби, дајте да отвориме и ние една наша служба која ќе работи за наши интереси. Да се собереме сите од форумов и да ја составиме. Icon_razz

Темава доаѓа како шала, ама според работите што ги читам овде гледам дека ако не си дел од некоја служба во политика не можеш ни да прднеш.

Па ние да си формираме една! Icon_razz
11-12-2010, 03:32 AM
Reply
Paradigm Offline
Senior Member
****

Posts: 499
Joined: Feb 2010
Reputation: 12
#2

В Македония си работи УДБА по изпитана схема, нема нужда от друга служба...
11-12-2010, 05:14 PM
Reply
hristo Offline
Super Moderator
******

Posts: 2,955
Joined: Dec 2009
Reputation: 33
#3

(11-12-2010, 05:14 PM)Paradigm Wrote: В Македония си работи УДБА по изпитана схема, нема нужда от друга служба...

Да. Да не и правиме лажна конкуренцијаIcon_lol
11-12-2010, 06:19 PM
Reply