Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 2.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Богданци ќе гради кралска резиденција за кралот на Хунзите
Author Message
Marko_Polog Offline
Member
***

Posts: 86
Joined: Jan 2010
Reputation: 6
#21

(07-12-2010, 07:17 PM)Nikola Wrote: Не знам кому му е потребно ова за докажување некаков идентитет...

Zosto ni e zabranet vlez vo NATO/EU?...eden den ke si rechat aj dosta gi zaebavame, dobro dojdovte vo Evropa brakja Makedonci...taka ke bide?
07-12-2010, 10:28 PM
Reply