Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 13 Vote(s) - 4.31 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Уништени гробовите на Македонците во Албанија
Author Message
Vasil Sterjovski
Unregistered

 
#1

Уништени гробовите на Македонците во Албанија01-12-2010, 12:01 AM
Reply
Администратор Offline
Administrator
*******

Posts: 716
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#2

(01-12-2010, 12:01 AM)Vasil Sterjovski Wrote: Уништени гробовите на Македонците во Албанија
Of-topic

Vasil Sterjovski, добредојде на форумот ти пожелува екипата на Котле
01-12-2010, 03:24 PM
Reply