Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 2.33 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Да го поканиме ....
Author Message
Taridin Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,352
Joined: Aug 2010
Reputation: -2
#1

Дали ќе биде возможно официјално АДМИНИСТРАТОРИТЕ да го поканите Мунгос80 на Котле.

Има што да покаже.

http://www.scribd.com/mungos80

За месец-два објави стотици книги. Подфорумот ИСТОРИЈА на Котле може да се претвори во место во Интернет за истражување на историја. Сега се пишува само бугарска пропаганда.

Бугарите може да научат нешто од Мунгос80.

Благодарам!
12-11-2010, 08:24 PM
Reply
Администратор Offline
Administrator
*******

Posts: 716
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#2

(12-11-2010, 08:24 PM)Taridin Wrote: Дали ќе биде возможно официјално АДМИНИСТРАТОРИТЕ да го поканите Мунгос80 на Котле.

Има што да покаже.

http://www.scribd.com/mungos80

За месец-два објави стотици книги. Подфорумот ИСТОРИЈА на Котле може да се претвори во место во Интернет за истражување на историја. Сега се пишува само бугарска пропаганда.

Бугарите може да научат нешто од Мунгос80.

Благодарам!


Форумот е отворен за сите и покрај тоа ние ги поканивме форуските "величини" од областа на историјата, кои ги знаевме од порано: Мисирков, Богие, Владе, Воне.....
Имаше и неколку теми отворени за тоа, еве една: http://www.forum.kotle.ca/showthread.php?tid=175


Но еве: АДМИНИСТРАЦИЈАТА на форумот КОТЛЕ му упатува покана на МУНГОС80 да земе учство на нашиот форум и со своето знаење расветли многу историски непознаници и побие некои невистини.
12-11-2010, 09:47 PM
Reply
Taridin Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,352
Joined: Aug 2010
Reputation: -2
#3

За жал Мунгос80 не сака да дојде. Засега.
15-11-2010, 08:33 PM
Reply
Paradigm Offline
Senior Member
****

Posts: 499
Joined: Feb 2010
Reputation: 12
#4

Айде бе Мунгос дойди, молам ти се Icon_cool
15-11-2010, 11:57 PM
Reply
Администратор Offline
Administrator
*******

Posts: 716
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#5

(15-11-2010, 08:33 PM)Taridin Wrote: За жал Мунгос80 не сака да дојде. Засега.

На форумов имаше еден Мунгос да не се работи за истиот. Ако е истиот нема да дојде. Причината е во тоа што ние на форумов не бришеме постови.
16-11-2010, 03:24 AM
Reply
Taridin Offline
Posting Freak
*****

Posts: 1,352
Joined: Aug 2010
Reputation: -2
#6

Мунгос80 тврди дека некој го копирал овде како Мунгос.

Сега да го поканиме Black Wolf да се врати.
Кој ќе докажува дека
http://www.jenite.net/2009/05/vylkyt-koz...va-ne.html

Вълкът козината си мени, но нрава - не
...
Дали казаното важи за всички хора?
(This post was last modified: 17-11-2010, 01:15 PM by Taridin.)
17-11-2010, 01:14 PM
Reply