Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 9 Vote(s) - 2.78 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Здружение на граѓани " Македонско - Бугарско пријателство"
Author Message
MacedonBG Offline
Junior Member
**

Posts: 9
Joined: Nov 2010
Reputation: 0
#1

[Image: 46751105628572830864100.jpg] По инициатива на Здружение на граѓани " Македонско - Бугарско пријателство" Ансамбал „Гоце Делчев„ гостува в Битоля.

07-11-2010, 04:03 PM
Reply
Makedonec Offline
Senior Member
****

Posts: 406
Joined: May 2010
Reputation: 8
#2

Овие работи ми изгледаат многу сумњиви,незнам зошто.
08-11-2010, 10:22 PM
Reply
acko Offline
Moderator
*****

Posts: 1,437
Joined: Jan 2010
Reputation: 21
#3

MacedonBG, дај нешто повеќе информации за ова здружение...

08-11-2010, 11:27 PM
Reply
Gemeto
Unregistered

 
#4

(08-11-2010, 10:22 PM)Makedonec Wrote: Овие работи ми изгледаат многу сумњиви,незнам зошто.
Ајде ...! Ојде му на Македончето татковината ! Sepotsmeva
09-11-2010, 04:45 PM
Reply
Gemeto
Unregistered

 
#5

(08-11-2010, 11:27 PM)acko Wrote: MacedonBG, дај нешто повеќе информации за ова здружение...
Виж във facebook .
09-11-2010, 04:52 PM
Reply
Paradigm Offline
Senior Member
****

Posts: 499
Joined: Feb 2010
Reputation: 12
#6

(08-11-2010, 11:27 PM)acko Wrote: MacedonBG, дај нешто повеќе информации за ова здружение...
Дружество за приятелство Македония-България
http://www.facebook.com/photo.php?pid=30...284?v=wall
(This post was last modified: 09-11-2010, 08:18 PM by Paradigm.)
09-11-2010, 08:17 PM
Reply
MacedonBG Offline
Junior Member
**

Posts: 9
Joined: Nov 2010
Reputation: 0
#7

(08-11-2010, 11:27 PM)acko Wrote: MacedonBG, дај нешто повеќе информации за ова здружение...


Facebook account - Kaloian Ivanov Macedonbg
03-12-2010, 09:13 PM
Reply
MacedonBG Offline
Junior Member
**

Posts: 9
Joined: Nov 2010
Reputation: 0
#8

(09-11-2010, 08:17 PM)Paradigm Wrote:
(08-11-2010, 11:27 PM)acko Wrote: MacedonBG, дај нешто повеќе информации за ова здружение...
Дружество за приятелство Македония-България
http://www.facebook.com/photo.php?pid=30...284?v=wall
Оваа и по точна слика... Здружение на граѓани " Македонско - Балгарско пријателство" http://www.facebook.com/pages/Druzestvo-...2305210411
Facebook account - Kaloian Ivanov Macedonbg
03-12-2010, 09:18 PM
Reply
vargo Offline
Member
***

Posts: 133
Joined: Feb 2010
Reputation: 0
#9

Сбрали се ,апнали ,пийнали и тропнали хорце.......Sm_wink
Времето е в нас и ние сме във времето!!! В.Левский
30-01-2011, 05:56 PM
Reply
Илиян_Луков Offline
Senior Member
****

Posts: 456
Joined: Aug 2011
Reputation: 6
#10

Абре, тука има ли некакво развитие това приателство или нема ...
20-09-2011, 02:44 PM
Reply
Gnoj Offline
кабадаја
*****

Posts: 1,169
Joined: Feb 2010
Reputation: 33
#11

Го снема откако vargo на еден друг форум се закани со ликвидација на Македонија. Icon_razz
Let me hear you make decisions without your television.
20-09-2011, 02:54 PM
Reply
Илиян_Луков Offline
Senior Member
****

Posts: 456
Joined: Aug 2011
Reputation: 6
#12

Верно ли ... хахахахахха
Кво му е виновна пък Македония
20-09-2011, 03:01 PM
Reply