Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 3.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Што слушате во моментов?
Author Message
ЈорданПетровски Offline
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,609
Joined: Mar 2010
Reputation: 3624-04-2013, 12:12 AM
Reply
Zoograf Offline
Senior Member
****

Posts: 643
Joined: Jul 2010
Reputation: 30

речиси 10 години од смрта на човекот облечен во црно.... голема почит.
Бензинoт e ваш, a идејите наши.
О. Б.
25-04-2013, 02:58 AM
Reply
montehristo Offline
Неверан Тома
*****

Posts: 1,493
Joined: Aug 2010
Reputation: 30An inch today is tomorrow’s mile.
05-05-2013, 04:10 AM
Reply
montehristo Offline
Неверан Тома
*****

Posts: 1,493
Joined: Aug 2010
Reputation: 30An inch today is tomorrow’s mile.
05-05-2013, 06:25 AM
Reply
тракиецъ Offline
Member
***

Posts: 103
Joined: May 2012
Reputation: 1222-06-2013, 07:47 PM
Reply
montehristo Offline
Неверан Тома
*****

Posts: 1,493
Joined: Aug 2010
Reputation: 30An inch today is tomorrow’s mile.
23-07-2013, 06:20 AM
Reply
Zoograf Offline
Senior Member
****

Posts: 643
Joined: Jul 2010
Reputation: 30Бензинoт e ваш, a идејите наши.
О. Б.
10-08-2013, 12:58 AM
Reply
тракиецъ Offline
Member
***

Posts: 103
Joined: May 2012
Reputation: 12

Златно българско парче! 1995г.
18-09-2013, 07:12 PM
Reply
Zoograf Offline
Senior Member
****

Posts: 643
Joined: Jul 2010
Reputation: 30

Речиси заборавив колку беа добри овие... цел албум!


Бензинoт e ваш, a идејите наши.
О. Б.
17-02-2014, 03:29 AM
Reply
Valkanizater Offline
Senior Member
****

Posts: 431
Joined: Feb 2011
Reputation: 1518-03-2014, 12:04 AM
Reply
montehristo Offline
Неверан Тома
*****

Posts: 1,493
Joined: Aug 2010
Reputation: 30An inch today is tomorrow’s mile.
17-05-2014, 06:06 PM
Reply
hristo Offline
Super Moderator
******

Posts: 2,955
Joined: Dec 2009
Reputation: 33

26-05-2014, 08:52 AM
Reply