Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 11 Vote(s) - 2.64 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ne me izdavaj - Jovan Radnjanski
Author Message
mak_audio
Unregistered

 
#1

Najdobrata makedonska balada,dobar spot,prekrasen tekst ,unikaten vokal04-11-2010, 12:23 AM
Reply
Администратор Offline
Administrator
*******

Posts: 716
Joined: Dec 2009
Reputation: 6
#2

(04-11-2010, 12:23 AM)mak_audio Wrote: Najdobrata makedonska balada,dobar spot,prekrasen tekst ,unikaten vokal

Of-topic
mak_audio да ти пожелам од екипата на КОТЛЕ добредојде на форумов
04-11-2010, 02:33 AM
Reply