Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 12 Vote(s) - 2.42 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Молба за мојот последен пост во политика/НОВОТО КОПИЛЕ НА УДБА -Д.
Author Message
montehristo Offline
Неверан Тома
*****

Posts: 1,493
Joined: Aug 2010
Reputation: 30
#1

Пред да го поставам мојот последен пост на (НОВОТО КОПИЛЕ НА УДБА -Д.Д!! ДАЛИ КЕ БИДЕ МРТВОРОДЕНО???? ) да биде префрлен во низата СДСМ и ВМРО-ДПМНЕ СМРТНИ НЕПРИЈАТЕЛИ?
Благодарам

П.С.
Или на некое посоодветно место
(This post was last modified: 03-11-2010, 12:57 PM by montehristo.)
03-11-2010, 12:56 PM
Reply