Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Poll: Дали е точна статистичката изјава на Наци за Ване Цветанов
This poll is closed.
Тоа што го вели Ване Ц е разумно
71.43%
5 71.43%
nikoj ne go esapi
14.29%
1 14.29%
незнам
14.29%
1 14.29%
Total 7 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 14 Vote(s) - 1.93 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дали е точна статистичката изјава на Наци за Ване Цветанов
Author Message
Војдан Чернодрински Offline
Member
***

Posts: 73
Joined: Aug 2010
Reputation: 6
#1

(23-10-2010, 03:34 AM)NACIONALIST Wrote:
(23-10-2010, 03:31 AM)Војдан Чернодрински Wrote:
(23-10-2010, 03:13 AM)NACIONALIST Wrote: Vane Cvetavov e eden obicen gomnar koj ja izgubi funkcijata i sega ke seri kako nedokvakan,

Сите што ја губат функцијата серат. Прашањето е какви г**** серат.

Vane sto ke si poserit, sam ke si go izedit, nikoj ne go esapi sto ke kazel vane, vane ti e eden obicen delikvent

Во црвено се зборовите за кој го поставувам ова гласање.
马其顿是属于马其顿人
23-10-2010, 03:43 AM
Reply