Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
АНАЛИЗА НА ИНТЕРВЈУТО НА СЛОБОДАН БОГОЕВСКИ
Author Message
ЈорданПетровски Offline
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,545
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1


06-02-2022, 12:51 AM
Reply
ЈорданПетровски Offline
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,545
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#209-02-2022, 08:42 PM
Reply
ЈорданПетровски Offline
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,545
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#3

Во видеото ке имате можност да слушнете за тоа колку била способна СДБ на чие чело бил Слободан Богоевски па за него и службата која ја водел фактот дека една те иста ЛАДА со разлика од две години учествува во сообраќајката во која „загина“ Јордан Мијалков кај Бујановац и во сообраќајката кај Тетово во која Стојан Андов остана жив!
11-02-2022, 09:35 PM
Reply
ЈорданПетровски Offline
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,545
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#4

Во ова видео говориме за атентатот на Глигоров.

19-02-2022, 11:00 PM
Reply
ЈорданПетровски Offline
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,545
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#5
02-03-2022, 10:15 PM
Reply