Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Богоевски: Каракачанов е моја Оперативна Позиција?!
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,680
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

Сите кои сакат да ја чујат вистинската вистина нека го видат видеово и нега го следат серијалот со коментрите на изјавите/толкувањата на Богоевски, ршењето на Уставниот поредок, за Длабоката држава , за Ванчо Михајлов, за ...03-02-2022, 12:08 AM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*******

Posts: 17,680
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#2

[Image: image.jpg]
[Image: 1.jpg]
[Image: 2.jpg]
[Image: 3.jpg]


Го пренесувам демантот на Каракачанов и дискусијата под демантот! На дискусијата некој го прикачил и нашето видео па да видам дали Каракачанов ке го коментира!
03-02-2022, 03:40 AM
Reply