Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
АЧКОСКА -ПЕТРОВСКИ ПО ВТОР ПАТ! ДАЛИ КЕ ИМА ПОЛЕМИКА?
Author Message
vancevtodor Online
Senior Member
****

Posts: 448
Joined: Dec 2009
Reputation: 0
#1

(This post was last modified: 30-05-2021, 04:21 PM by vancevtodor.)
30-05-2021, 04:20 PM
Reply
vancevtodor Online
Senior Member
****

Posts: 448
Joined: Dec 2009
Reputation: 0
#2

[Image: image.jpg]


[Image: image.jpg]
31-05-2021, 01:04 AM
Reply
vancevtodor Online
Senior Member
****

Posts: 448
Joined: Dec 2009
Reputation: 0
#3

[Image: 3.jpg]
[url=https://imgbb.com][/url]


[Image: OKM-A.jpg]
01-06-2021, 02:19 AM
Reply