Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
еееј одма закани
Author Message
Flok Offline
Senior Member
****

Posts: 466
Joined: Jan 2012
Reputation: 3
#1

Ќе ме убивале палеле А кој попрво манијаците Трајковски Борче или Петровски Стефан од шумска полиција - Скопје или нивни заштитници Заев Оливер Спасовски и Петре Шилегов. Абе мањачишта лудачишта сиктер гнси едни
04-10-2020, 09:39 PM
Reply
Flok Offline
Senior Member
****

Posts: 466
Joined: Jan 2012
Reputation: 3
#2

Јас последен пат на интернет бев на 15 јули 2015 год но овие и други мањачишта никако неможат да престанат да манијачат. Провалуваат по станови канцеларии крадат поставуваат камери шпиун буби манијачат 24/7 Дури бомба кашикара ми поставуваа. Трајковски 
Борче живее негде на ул ХоШи Мин. Овој мањак сам кажуваше дека има внука во Аеродром Интересно и кај Петровски Стефан вработен во шумска полиција живее на Петар Манџуков бр 103 дека има и малолетна ќерка и сестра. Освен овие двајца третиот главен мањак е Мировски Душко Дуче водач на егејските мањаци. Има теретана во Бутел. Освен овие главни мањаци имаат и помошници освен нивните заштитници Зоран Заев.,Оливер Спасовски и Петре Шилегов. Каде е сега Шилегов кој се жалеше дека бил прислушкуван а сега тој е бетер мањак. Од огромната парадржава како помошници активни мањаци вреди да се спомнат и следните : Анчевска Славица наставничка по техничко во Стајковци Трубарево и Бутел. Анчевска Анастасија работи како приправник во нотарска канцеларија зад Собрание. Анчевски Тони работи како шанкер во СитиМол Сите на Петар Манџуков бр 99 Тука се и браќата Балуловски Славчо и Љупчо на бр 107а Љупчо има две ќерки работи во Стопанство Бутел Препродава алкохол а жена му работи на диво има фризерница. Славчо има една ќерка а мањакот работи во основно училиште во Радишани.. Потоа Димовски Љубе свињска глава шверцер на техничка роба има две ќерки на бр 95а. Љатифовски Сафет и Севдиљ на 109 б Севдиљ има една ќерка Сафет две и работи во филхармонија Овој Сафет не само што мањачи цело време со брат му туку се закануваше дека мањачењето ќе го пренесува на нет Очигедно тоа цело време и го правел. Најревносни споулавени мањачишта секако се Иловски Алекса, Николче и Даниел Овие се генетски пореметени тоа им е фамилијарно Даниел работи и на диво поправа коли неплаќа данок на 97б. Иако 5 години не сум бил на нет овие мањачишта никако неможат да се сопрат. Таква им е болест посилно е од нив од внатре ги тера. Мањак - вребач демач - пазач е псички пореметена болна квази личност опседната со животот на други луѓе Животот на други луѓе им е опсесија. Тешки дегенерици. Умноболни луѓе.
18-10-2020, 06:37 AM
Reply
Flok Offline
Senior Member
****

Posts: 466
Joined: Jan 2012
Reputation: 3
#3

И замисли Петровски Стефан дури дома ми даѓаше. Незнаев едно време дека мањакот снимал неврзани муабети а потоа се фалел во штаб на ДПМНЕ. Сега им бутнал у шупак на СДСМ. А ја па си мислев ете барем еден нормален по потекло од Кичево. А тој да ми ти биде најненормален од сите. Тешка будала невидена. Жена му работи во Виница а он во Ск манијачи. Треба да викам хирурзи да го кинам копилето с к*рца. Мрднат тоталка.
21-10-2020, 04:01 PM
Reply