Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЗАЕВ САМ СЕ НАМЕСТИ !!
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,068
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

Quote:Објавена бомба за Мицкоски
Реакција на Заев за објавената бомба: Quote:Заев: Очекувам Чулев да ги повика Камчев и Мицкоски на сослушување

27.06.2020
Набргу по овој прес на Заев пукна оваа бомаба:


Quote:300.000 евра, 2.000 квадрати земја, Заев и Рашкоски главни теми на разговор меѓу Кичеец и српски тајкун во новата „бомба“


27.06.2020

На крај се јави прозваниот  Чулев:

[Image: image.jpg]
28-06-2020, 01:21 AM
Reply