Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЧАДИКОВ -РУСКОВСКА
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,073
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1


Интрвјуто  без да се постави прашањето како ке искоментира Русковска што Врховниот суд на Шведска не ги прифати нејзините квалификации за 27.04  е нула!!
Одговорот на тоа прашање ке дадеше јасна слика дали Фуесковска е под влијание на власта или таа самостојно одлучува!
30-10-2019, 01:31 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,073
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#230-10-2019, 01:55 PM
Reply