Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ДАЛИ ЗАЕВ ГО ДОПРЕ ДНОТО
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,073
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

Најновиот културен блесок на Заев
26-10-2019, 09:34 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,073
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#2

Оние кои го подржуваа Заев после славната изјава дека ке јаде живи луѓе , што очекуваа кога ке дојде на власт? Ке продава култура, ке почитува закон, Устав ....??
Па сега глумат загриженост!
[Image: image.jpg]
26-10-2019, 09:45 PM
Reply