Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЗАЕВ ВРАБОТИЛ 300 ПИЛОТИ ОД АРАЧИНОВО
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,135
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1
1eek 
[Image: 72305794_3078322962184706_21975091421412...=640&ssl=1]


TV21

16 hrs ·
I riu nga #Haraçina në #ClickPlusODA "Na premtuan se nga Haraçina do të punësojmë 300 pilotë"!!!
Младиот човек од # Арачина во #ClickPlusODA „Ни беше ветено дека ќе ангажираме 300 пилоти од Арачина“ !!!
Quote:Жител на Арачиново вели дека тоа им го ветил „Овие што се на власт сега. Социјалдемократскиот сојуз, да. Значи тоа е најголемата лага што можеш да му ја кажеш на човек, ќе одиш пилот. Се случило и тоа тука во нашето село.Shok Shok Da_ne_si_lud Da_ne_si_lud
(This post was last modified: 08-10-2019, 02:10 PM by ЈорданПетровски.)
08-10-2019, 01:23 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,135
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#208-10-2019, 10:30 PM
Reply