Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 12 Vote(s) - 2.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нова Година и нови надежи за Македонија
Author Message
hristo Offline
Super Moderator
******

Posts: 2,955
Joined: Dec 2009
Reputation: 33
#8

Среќна Нова 2010 година на сите учесници на овој нов македонски форум. Да се надеваме на поголема демократија во Македонија, но и на овој форум. Овој форум ке покаже дали Македонија има капацитет да направи вистинска демократија. Досега сум учествувал на повеќе македонски форуми,и за жал сум бил баниран заради моите политички уверување иаку јазикот на кој сум ги кажувал тезите бил , од формален аспект, коректен.:nazdravje:
01-01-2010, 08:25 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Нова Година и нови надежи за Македонија - by hristo - 01-01-2010, 08:25 PM