Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 12 Vote(s) - 2.67 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Нова Година и нови надежи за Македонија
Author Message
acko Offline
Moderator
*****

Posts: 1,437
Joined: Jan 2010
Reputation: 21
#7

Да се јавам како што е ред... Еве и јас влегов во котлето, со мало задоцнување, не проверувам редовно mail... Icon_razz

Поздрав до мара-попара, Христо и др. со кои се знаеме од други форуми и среќна нова година на сите... Icon_razz

01-01-2010, 06:41 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Нова Година и нови надежи за Македонија - by acko - 01-01-2010, 06:41 PM