Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
богоевски
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 14,883
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

http://macedonianinformationcentre.orgJordan Petrovski

38A GRAPEVIEW DRIVE

ST.CATHARINES ONTARIO L2S 2W6

CANADA
(This post was last modified: 03-08-2018, 01:51 AM by ЈорданПетровски.)
31-07-2018, 02:21 AM
Reply