Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ДАЛИ КОНЕЧНО КЕ ПОБЕДИ РАЗУМОТ И ДА ПОЧНЕ ДА СЕ ПОЧИТУВА УСТАВОТ
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 15,218
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

Првиот дел од разговорите:

23-07-2018, 10:40 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 15,218
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#2

Изјави после вториот дел од разговорите:

Мицковски инситирал за почитување на устав и закнот за референдум а тоа на Заев не му одговара .  И затоа Заев е току неровозен
(This post was last modified: 23-07-2018, 10:44 PM by ЈорданПетровски.)
23-07-2018, 10:43 PM
Reply