Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ШАБАНЕРИЈА ВИСТИНСКОТО ЛИЦЕ НА СДСМ
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 15,948
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

ОТВОРАЊЕ НА АВТОПАТОТ ДЕМИР КАПИЈА СМОКВИЦА


(This post was last modified: 24-04-2018, 01:09 AM by ЈорданПетровски.)
24-04-2018, 12:51 AM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 15,948
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#2
(This post was last modified: 25-04-2018, 12:42 PM by ЈорданПетровски.)
25-04-2018, 12:39 PM
Reply