Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
„ТИ И ЈАС ИМАМЕ ИСТА КРВ“
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 16,656
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

Налетав на една интерсна дискусија, односно полемика која е врзана за едно од најболните прашања на Македонците. Полемика помеѓу внукот на Венко Марковски и синот на сестрата на Венко Марковски:[Image: Rosoklija_Venko_Veni_1.png]


Коментар на Горазд Росоклија:

[Image: Rosoklija_Venko_Veni.png]


На оваа мислење на господинот Росоклија сеуште нема одговор од Вени Марковски!!
(This post was last modified: 14-05-2018, 08:00 PM by ЈорданПетровски.)
22-11-2017, 02:51 PM
Reply