Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
МАКЕДОНСКИОТ РЕВОЛТ ПРОТИВ РЕАЛНОСТА
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 16,926
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

[Image: babe41cf-f659-4cde-a5fc-4f878ed8918d.png]
(This post was last modified: 04-11-2017, 02:05 AM by ЈорданПетровски.)
04-11-2017, 02:04 AM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 16,926
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#2

[Image: 9869aeb5-d147-4f1d-812b-8c5b557b4ec6.png]Quote:[Image: 02a177ef-084c-4422-aa58-dcc1bd5e1de6.png][img=486x0]https://screenshots.firefoxusercontent.com/images/02a177ef-084c-4422-aa58-dcc1bd5e1de6.png[/img]
[img=821x0]https://screenshots.firefoxusercontent.com/images/9869aeb5-d147-4f1d-812b-8c5b557b4ec6.png[/img]

Quote:[Image: 85757f28-9c88-45ec-9124-6b872bf05e43.png][img=444x0]https://screenshots.firefoxusercontent.com/images/85757f28-9c88-45ec-9124-6b872bf05e43.png[/img]
04-11-2017, 02:18 AM
Reply