Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВО ОБИД ДА СЕ ЗАМОЛЧИ КОТЛЕ ДПМНЕ И СДСМ НАСТАПУВААТ ЗАЕДНИЧКИ
Author Message
ЈорданПетровски Offline
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,489
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

Jордан Петровски 28.02.2017
Цел на хакирањето на нашиот сајт од 22.02 2017 било да се избришат четири текста. Интересно е што два текста би требело да ги погаѓаат луѓето од ДПМНЕ а два текста луѓето од СДСМ и ПЛАТЕНИЦИТЕ НА СОСОРОС.
Ама за "чудо" при хакирањето работел тандем СДСМ-ДПМНЕ а таков тандем може да се најде само на едно место ....
Очекувам денеска да бидат вратени и текстовите кои се избришани.
 
 
 [Image: hak_1.jpg]

                                                                                                             
[Image: HAK_Manoil.jpg]  [Image: HAK_Racin_Geroski.jpg]
 
 
[Image: HAK_Racin.jpg]   [Image: HAK_Shambe.jpg]


[Image: HAK_jomla_1_A.jpg]
(This post was last modified: 28-02-2017, 11:59 PM by ЈорданПетровски.)
28-02-2017, 11:50 PM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#2

Тастатурата да им се позлати на тие шо ти го хакирале удбашково катче.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
01-03-2018, 02:44 AM
Reply
Flok Offline
Senior Member
****

Posts: 466
Joined: Jan 2012
Reputation: 3
#3

абе у моментов смрдсм и дрпмне заеднички ја напаѓаат интегра левица и цела опозиција Глумат противници а исто срање се
04-10-2020, 02:27 PM
Reply