Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 6 Vote(s) - 1.5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПРЕМИЕРОТ НА КАНАДА ВО ПОСЕТА НА МАКЕДОНСКАТА ЗАЕДНИЦА ВО КАНАДА
Author Message
mence Offline
Moderator
*****

Posts: 545
Joined: Dec 2009
Reputation: 2
#1

[Image: n1551676209_30173342_9633.jpg]

[Image: n1551676209_30173331_8262.jpg]

[Image: n1551676209_30173330_2427.jpg]
(This post was last modified: 23-05-2010, 01:08 PM by mence.)
23-05-2010, 01:06 PM
Reply
basilius_2 Offline
Moderator
*****

Posts: 1,136
Joined: Dec 2009
Reputation: 17
#2

Treba da mu se cestita na toj sto go donese Harper na Gocevata vecer vo Toronto.
24-05-2010, 03:51 PM
Reply