Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хилари Клинтон под истрага на ФБИ
Author Message
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#1

Зошто е тоа релевантно за Македонија? На Македонија странските самопоканети тутори сега инсистираат политичарите кои биле под истрага да не можеле да бидат дел од владата. По истата линија ако се тргне, во матичната земја на гаулајтерот Бејли на пример, Хилари Клинтон би требало да се откаже од претседателската кандидатура додека е време.  Iconwaveea9
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
28-05-2016, 01:21 AM
Reply