Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Сорос против Колинда 1:1
Author Message
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#1

Откако пред некој ден претседателката на Хрватска ги критикуваше куртоните на Сорос и ЦИА наречени невладини организации и странски амбасадори, империјата веднаш го возврати ударот:
Домашна комисија за следење на судир на интереси веднаш ја обвини за проневера на државни пари.
Да не би случајно некој дигнал глас против. Во вистински болшевички манир.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
22-04-2016, 07:55 PM
Reply