Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ДРУГАРИТЕ НА МРАЧНИОТ КОЊАНИК
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,190
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1
15-04-2016, 10:26 AM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,190
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#215-04-2016, 10:28 AM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#3

Из удбе стигла депеша? После онолку кудења од ВМРО до Ѓорѓе да ја преиначи помилувката и моето согласување со потегот на Ѓорѓе ти Јордане сепак “логично“ заклучи дека мора да сум ВМРО-вец.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
15-04-2016, 09:13 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,190
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#4

(15-04-2016, 09:13 PM)МрачниотКоњаник Wrote: Из удбе стигла депеша? После онолку кудења од ВМРО до Ѓорѓе да ја преиначи помилувката и моето согласување со потегот на Ѓорѓе ти Јордане сепак “логично“ заклучи дека мора да сум ВМРО-вец.Нема теоретска шанса ти да се ВМРОвец. Ти си комуњар !!
15-04-2016, 09:38 PM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#5

(15-04-2016, 09:38 PM)ЈорданПетровски Wrote:
(15-04-2016, 09:13 PM)МрачниотКоњаник Wrote: Из удбе стигла депеша? После онолку кудења од ВМРО до Ѓорѓе да ја преиначи помилувката и моето согласување со потегот на Ѓорѓе ти Јордане сепак “логично“ заклучи дека мора да сум ВМРО-вец.Нема теоретска шанса ти да се ВМРОвец. Ти си комуњар !!
[quote pid='64537' dateline='1460752735']
Види кој збори за комуњарлук, членот на удбашки кружок. Да бев комуњар, ќе имав сопствен форум, ќе репостирав се` шо ќе издраска Геро и ќе си играв гоненица на Фејсбук со другите удбаши секој ден- цел ден...
[/quote]
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
(This post was last modified: 18-04-2016, 05:02 PM by МрачниотКоњаник.)
18-04-2016, 05:01 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 17,190
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#621-04-2016, 05:06 PM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#7

Ајмо звиждаљке Јордан! Ајмо руке увис! Боја на готовс и камења при себе!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
22-04-2016, 01:14 AM
Reply