Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Одредот на смртта- ергелето странски амбасадори во посета на штабот на СДСМ
Author Message
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#1

Ѓорѓе го аболицира Заев. Американското воено лоби, неверојатно загрижено што во Македонија нема да има војна, веднаш интервенира- своите политкомесари ги праќа во ненадејна смотра на војската на терен, штабот на СДСМ.
Коинцидентно, непосредно пред аболицијата, изникна видео од нова паравоена формација на Косово. Погодете кон кого нишанат нивните пушки.
Ергелето политкомесари би сакало да го прибере и Ѓорѓе у ќоше и да го пее. Ама ова не е Лиобчо, ниту Бранко.
Одредот на смртта- групата странски амбасадори во Македонија- не ни трепна кога СДСМ кажа дека нема да учествува на избори. Ама неверојатно се најде засегнат со аболицијата на Ѓорѓе.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
13-04-2016, 05:27 PM
Reply