Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СПОРЕД НЕКОИ ЕКСПЕРТИ БЛИСКИ ДО СДСМ, МАКЕДОНСКАТА ЛЕВИЦА РАСАДНИК НА ФАШИЗМОТ
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 16,722
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

Quote:Мирослав Грчев:   Куќа на фашизмот во центарот на Скопје

Иван Бабановски:  Специјалците кои тепаа се истите што го обезбедуваа конгресот на ВМРО-ДПМНЕ во Куманово

Мирјана Најчевск: НОВ НАПАД НА КЕЦАРОШИТЕ НА ВМРО-ДПМНЕ

Граѓани за Европаска Македонија:  ПРОТИВ МОЛЧЕЊЕТОПред некој ден налетав на список на членови на вмро ДПМНЕ кои се дојдени од СДСМ, КПМ, КПЈ!!!

[Image: dpmnekomun61df.jpg]
Од списоков на членови на вмро ДПМНЕ кои го сочинуваат врвот на партијата а со тоа и се креатори на политиката на партијата  која според експертите блиски до СДСМ е ФАШИСТИЧКА. Бидејки нема зошто да не им веруваме на експртите кои се декларирани левичари, јасно произлегува дека во Македонија ЛЕВИЦАТА е изнедрувач на ФАШИЗМОТ ако постои??
(This post was last modified: 02-12-2015, 08:50 PM by ЈорданПетровски.)
18-10-2015, 02:45 PM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 16,722
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#2

[Image: koj_e_ovoj.jpg]


Кон списоков на вмровци од Грујовото вмро треба да се додаде и Хари Костов
(This post was last modified: 29-03-2016, 08:08 PM by ЈорданПетровски.)
29-03-2016, 06:14 PM
Reply