Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ДПМНЕ - blizoo- VIP
Author Message
Flok Offline
Senior Member
****

Posts: 466
Joined: Jan 2012
Reputation: 3
#1

Ало ДПМНЕ - blizoo ама вие пак си ја најдовте кутлачата да си сркате гомна .Абе ај скинете ми се с к*рца да ви е*ам се по список .Гадови мрднати споулавени .сега засилени со ДПМНЕ - VIP ќе јадете гомна до миле воље .ПА да не се фалам ама до сега и сега ако секое копиле оросписко на к*р го нижев сигурно тутунска индустрија ќе направев ,Отидов ја у капиталисти .Добро е што Социјализмот се распадна да видиме какви се копилиња оросписки тоа курвештиите изнасрале во Македонијава .
04-06-2015, 07:02 AM
Reply