Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЗАЕВ ЈА НАЈАВИ БОМБАТА НАД БОМБИТЕ ??
Author Message
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 15,944
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#1

Заев за прв пат најавува уште две бомби. Интезитетот на тие бомби кои се чувани за крај треба да е посилен од овие за Нешковаски, Младенов, Името, Смилковско езерто. Јас пред десетина дена најавив дека Заев има една бомба, бомба над бомбите, "мајка на сите бомби." Дали Заев мисли на таа бомба, ке каже времето. Но таа бомба е тест за Заев, тест за неговите ветувања! Ако не ја објави, ке покаже дека ветувањата му се лажни.
Бомбата ке биде објавена, ке ја објават други.
12-05-2015, 12:40 AM
Reply
ЈорданПетровски Online
ЈорданПетровски-ЦРНИ
*****

Posts: 15,944
Joined: Mar 2010
Reputation: 36
#2

(12-05-2015, 12:40 AM)ЈорданПетровски Wrote: Заев за прв пат најавува уште две бомби. Интезитетот на тие бомби кои се чувани за крај треба да е посилен од овие за Нешковаски, Младенов, Името, Смилковско езерто. Јас пред десетина дена најавив дека Заев има една бомба, бомба над бомбите, "мајка на сите бомби." Дали Заев мисли на таа бомба, ке каже времето. Но таа бомба е тест за Заев, тест за неговите ветувања! Ако не ја објави, ке покаже дека ветувањата му се лажни.
Бомбата ке биде објавена, ке ја објават други.Quote:Заев најавува: По "бомбите" за името и монструм, имаме уште еден два сензитивни пакети оставени за на крај

[Image: zoranzaev.jpg]

12 Мај 2015
На вчерашното гостување на лидерот на СДСМ, Зоран Заев во емисијата 360 степени на Алсат телевизија, лидерот на опозицијата најави дека и по политичките бомби за името и случајот Монструм, ќе бидат обелоденети и уште еден до два сензитивни пакети кои се оставени за на крај.
12-05-2015, 07:25 PM
Reply
МрачниотКоњаник Offline
stop the brainfcuk
*****

Posts: 1,391
Joined: Dec 2010
Reputation: 1
#3

Да, најјаките бомби оставени за на крај на неговата кариера во политиката и почеток на издржување затворска казна. Неговите амерички спонзори дигаат раце од притаената војна со Русија, и знаејќи како завршуваат нивните корисни идиоти, и Заев ќе заврши пуштен низ вода.
После оставките, фатија удбашите да се “премислуваат“ за идниот крвав митинг во сабота...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Борба за слобода од шарените окупатори!
13-05-2015, 02:42 AM
Reply