Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Зошто никој не успеа да го демаскира Груевски ?
Author Message
Flok Offline
Senior Member
****

Posts: 466
Joined: Jan 2012
Reputation: 3
#1

Зошто никој не успеа да го демаскира Груевски ?

Бугарска војска .
Вежба на војска АБХО ставање гас маски

Поручникот :
Војско ставете маската

Војниците :
Ставаат гс маски

Поручникот :
Војско симнете маската

Војниците :
Симнуват маски

Поручникот :
Војник Никола Грујоф рекох да се симне маската

Војник Никола Грујоф
Ама Господин Поручник това нее маската

Поручникот:
еиссссс Грујоф да ти еба фацата
06-03-2015, 11:05 AM
Reply