Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 16 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Од Тајмиште до кабинетот на канадскиот премиер
Author Message
Mirza Offline
Junior Member
**

Posts: 45
Joined: Dec 2009
Reputation: 0
#6

hmm... aj ostavi mi den - dva, da najdam info pa ke ti odgovoram.
kako i da e, znam deka Lui Temelkovski beshe MP i deka na taa vechera shto ja spomna, harper mu se treseshe zashto zaradi Lui Kanada ja prizna Makedonija.
31-12-2009, 12:25 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: Од Тајмиште до кабинетот на канадскиот премиер - by Mirza - 31-12-2009, 12:25 AM