Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 16 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Од Тајмиште до кабинетот на канадскиот премиер
Author Message
Mirza Offline
Junior Member
**

Posts: 45
Joined: Dec 2009
Reputation: 0
#4

pa, batka, normalno ke bide do nego. kaj inache ke sedi obezbeduvanjeto? Tuktuk0ni
30-12-2009, 01:10 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Од Тајмиште до кабинетот на канадскиот премиер - by Mirza - 30-12-2009, 01:10 PM