Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 16 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Од Тајмиште до кабинетот на канадскиот премиер
Author Message
mence Offline
Moderator
*****

Posts: 545
Joined: Dec 2009
Reputation: 2
#24

Vo denesno vreme e vo moda da si pobozen.... a posebno onie crvenite kako Mirza....pa tie i naj mnogu se molat... od Gospod baraat proska...
Toj sigurno naj mnogu e postel, a bogami i Bozik si go ima praveno i toa naj povece od site, da nadoknadi za izgubenoto....
09-01-2010, 07:45 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Од Тајмиште до кабинетот на канадскиот премиер - by mence - 09-01-2010, 07:45 PM