Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 16 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Од Тајмиште до кабинетот на канадскиот премиер
Author Message
mence Offline
Moderator
*****

Posts: 545
Joined: Dec 2009
Reputation: 2
#22

Mirza

malku kako da mi zabegavas.... muabetot ni bese okolu Jasmina i Lui...

A za praznicite ce si otvorime tema , pa ce si diskutirame... tuka ne sakam da gi mesame rabotite.
07-01-2010, 02:02 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: Од Тајмиште до кабинетот на канадскиот премиер - by mence - 07-01-2010, 02:02 AM