Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 16 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Од Тајмиште до кабинетот на канадскиот премиер
Author Message
basilius_2 Offline
Moderator
*****

Posts: 1,136
Joined: Dec 2009
Reputation: 17
#19

Mirza jas ne manipuliram so fakti, pokazi kade stoi deka Lui ja zavrsil rabotata Kanada da ja priznae Makedonija. Sekoj moze da zboruva ama prasanjeto koj se pokazal na zbor. Ako imas nekakov dokaz deka Luj ja zavrsil rabotata, slobodno pokazi go. Od toa sto go najdov i go staviv na forumo nikade ne stoi toa sto ti go tvrdis.
(This post was last modified: 06-01-2010, 06:07 PM by basilius_2.)
06-01-2010, 06:06 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Од Тајмиште до кабинетот на канадскиот премиер - by basilius_2 - 06-01-2010, 06:06 PM