Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 16 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Од Тајмиште до кабинетот на канадскиот премиер
Author Message
basilius_2 Offline
Moderator
*****

Posts: 1,136
Joined: Dec 2009
Reputation: 17
#15

Ma ajde go napravi Lui Bog, koga ne e taka, slusni gi site klipovi pa ke zborime. Vo govorot sto go dade Harper ne go pofali Lui tuku Jasmina.
05-01-2010, 03:00 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: Од Тајмиште до кабинетот на канадскиот премиер - by basilius_2 - 05-01-2010, 03:00 AM