Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 16 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Од Тајмиште до кабинетот на канадскиот премиер
Author Message
poprushev Offline
Super Moderator
******

Posts: 157
Joined: Dec 2009
Reputation: -3
#13


Atmosverata od od Gocevata vecher.
(This post was last modified: 04-01-2010, 02:26 AM by Пеницилин.)
04-01-2010, 01:12 AM
Reply


Messages In This Thread
RE: Од Тајмиште до кабинетот на канадскиот премиер - by poprushev - 04-01-2010, 01:12 AM