Добредојдовте
  • Users with e-mails at mail ·ru, aol ·com and gmx ·com to contact admins for registration.
  • Новорегистрираните членови повратниот одговор од форумот за активирање на сметката нека го побараат и во Junk на нивните пошти.
  • Сите регистрирани членови кои неучествуваат во дискусиите три месеци автоматски им се брише регистрацијата

 

Thread Rating:
  • 16 Vote(s) - 3 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Од Тајмиште до кабинетот на канадскиот премиер
Author Message
basilius_2 Offline
Moderator
*****

Posts: 1,136
Joined: Dec 2009
Reputation: 17
#12

A be druze Mirza, jas ne sum tolku golema zverka jas sum obicen graganin.
Kamo ti dokaz za toa deka Lui ja zavrsil rabotata, razbira se Kanada da ja priznae Makedonija.
Eve uste eden dokaz deka Lui ne ja zavrsil rabotata:

http://www.cbc.ca/canada/story/2007/09/2...ml?ref=rss
02-01-2010, 03:33 PM
Reply


Messages In This Thread
RE: Од Тајмиште до кабинетот на канадскиот премиер - by basilius_2 - 02-01-2010, 03:33 PM